VRH "B" - ARIF & ABAYA - PODZIM 2015

MÁME  ŠTĚŇÁTKA!

* 21. 09. 2015 - 2 pejsci & 4 holčičky

♥ slečna oranžová - 600 g, standardní

♥ slečna žlutá - 588 g, standardní

♥ slečna růžová - 620 g, standardní

♥ pan zelený - 470 g, standardní, malý znak na hrudi

♥ slečna fialová - 484 g, standardní, znak na hrudi

♥ pan modrý - 600 g, standardní

 stenata podzim 2015

Abaya vše zvládla skvěle. Štěňátka jsou krásná a mají velkou chuť k jídlu.

Některá štěňátka ještě nejsou rezervovaná. V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte.

Fotky ridge (rozkliknutím zvětšíte):

Aktuální informace také na facebooku https://www.facebook.com/irena.hofferkova

Otce pro vrh "B" jsem vybírala dlouho a věřím, že moje volba vedená srdcem je správná.

Velmi si vážím toho, že majitelka Arifa - Angelina souhlasila s krytím a byla ochotná přijet mnoho stovek kilometrů až k nám. Velmi ráda jsem se seznámila s ní a také s chovatelkou Arifa a majitelkou chovatelské stanice Faira - Olgou.

ARIF je bezesporu impozantním psem s vyrovnanou povahou a velkou vášní pro coursing. Pyšní se dvěmi nejvyššími tituly, které může pes na výstavách získat - je Světový vítěz  z roku 2013 a z roku 2014.  

Arif je syn Ich. ASCOTA ALTA MIRANO - velmi výstavně úspěšného psa, kterého znám od štěněte. Několikrát jsme měla tu čest jej sama předvést ve výstavním kruhu. První titul CAJC získal Asoct na Mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích a pan rozhodčí Šimek tehdy předpověděl, že brzy bude vyhrávat tituly BOB. Měl pravdu. Ascot také rád běhal coursing, úspěšně složil i barvářské zkoušky.

Ascot je synem mého prvního ridgebacka - Ich. AMALA SILESIAN HARTA. Ve své době byl výstavně nejúspěšnějším psem několik let. Získal několikrát titul Klubový vítěz, byl také prvním ridgebackem, jemuž se podařilo vyhrát soutěž Šampion šampionů.

Když se podívám na Arifa a když jsem se dívala na Ascota, vždy jsem v nich viděla Amala. Jeho typickou hlavu, správně velké i nasazené ucho, tmavé oko, rovná záda, dobře nasazený ocas, výbornou hloubku hrudníku. Jeho temperament byl velkým plusem při krytí a několikrát mírnou komplikací ve výstavním kruhu. Pamětníci jistě ví, o čem je řeč ...

Matka Arifa - CHITONGA FAIRA pochází z belgické chovatelské stanice CHITONGA, kterou Olga importovala do Ruska. Je také úspěšná na výstavách a velmi fotogenická. Její fotky mi učarovaly.

ABAYA - je mojí druhou fenkou. Po ztrátě mé první fenky Abeby  jsem byla ráda, že jsem si mohla vybrat novou budoucí pokračovatelku v chovatelské stanici Nyambe. Děkuji Zdeňkovi a celé jeho rodině, že mi to dravé štěně svěřili. Za pomoc při výběru Abayi jsem hodně vděčná Šárce Štusákové, z jejíž chovatelské stanice je matka Abayi Darcy.

Abaya je dcerou finského psa Ich. TARUJEN UWAYO a české multichampionky DARCY ANN ANUNAKI. Má správně dlouhý formát těla, výborné úhlení a fantastický běh. Velmi ráda běhá a pokud má ve výstavním kruhu možnost, předvede opravdu běh, který dobrý rozhodčí vždy ocení. Za svůj běh získala na Klubové výstavě KCHRR v roce 2014 2. místo v soutěži o nejkrásnější běh. Na této výstavě získala také titul Nejkrásnější fena a BOS. Abaya je držitelem titulu šampion České republiky, Polska, šampion KCHRR a splnila podmínky pro udělení titulu Interchampion. Za rok 2014 v klubové soutěži KCHRR Nejkrásnější fena získala 3. místo. Ráda běhá agility a doufám, že nejen kvůli pamlskům ...

Spojením Arifa a Abayi očekávám narození zdravých štěňátek s vyrovnou povahou, chutí pro agility, coursing a výstavními předpoklady.

Rodiče štěňátek:

ICH. FAIRA ARIF KAMILIFU

*15. 05. 2009
Ich. Ascot Alta Mirano (CZ) & Ch. Chitonga Faira (BE)
66 cm, 42 kg
HD A/A, ED 0/0, OCD free
DM N/N, Dilute DD
INTERCHAMPION
WORLD WINNER 2014, BOB, BIG 2
WORLD WINNER 2013, BOB, BIG 1
EUROPEAN WINNER 2012, BOB, BIG 3               
CHAMPION OF RU, UA, BY, LT, LV, EST, FIN, RO
GRAND CHAMPION OF RU,  UA, BY, RO
Vice-CHAMPION EURASIA 2012, 2013
LURE COURSING and RACING competitions 2012, 2013,2014

 

CH.  ABAYA  NYAMBE

*05. 02. 2012
Ich. Tarujen Uwayo (FIN) & Ch. Darcy Ann Anunnaki (CZ)
64 cm, 35 kg
HD A/A, ED 0/0, OCD free
DM N/N    
INTERCHAMPION *
CHAMPION OF CZ, PL
CHAMPION KCHRR
3rd. place  BEST FEMALE KCHRR 2014